TZ: Wabi a Ďáblovo stádo, koncert

18.10.2016

WABI DANĚK A ĎÁBLOVO STÁDO zahrají jediný koncert v tomto roce!

Kritiky oceňovaný projekt Wabi & Ďáblovo stádo, přidusá letos na pódium pouze jednou! A to již za týden do pražské Malostranské besedy.

Je vůbec nutno představovat Wabiho Daňka? Trampská ikona, český písničkář, jehož písně Rosa na kolejích, Píseň, co mě učil listopad a mnoho dalších zlidověly. V posledních letech se spojil s uskupením vynikajících muzikantů vystupujících pod názvem Ďáblovo stádo, se kterým vydal dvě úspěšná alba.

Wabi a Ďáblovo stádo vás překvapí neotřelým a melancholičtějším pojetím odrhovaček jako Laredo, Jesse James, country rock´n ´rollem o vraždě ze žárlivosti Francka a Johnny, zprostředkují atmosféru new orleanského pohřbu, zavedou vás k močálům do St. Louis i k břehům irských jezer. Zlidovělé texty, pozapomenuté klenoty, ale i Daňkovy osvědčené evergreeny, to vše zazní během výjimečného koncertu. Muzikantskou sestavu tvoří kytarista Josef Štěpánek (Radůza, Lucie Bílá), bubeník David Landštof (Slza, Justin Lavash), basista Jan Lstibůrek (Tomáš Klus, Blázinec) a přední hráč na varhany Hammond Jan Kořínek (Meky Žbirka, Jan Kořínek Q).

Nechte se vtáhnout do příběhů písní dob dávno minulých, které však neztrácejí na aktuálnosti ani dnes. Koncert se koná 25.10. v pražské Malostranské Besedě od 20:30. Lístky můžete rezervovat zde: https://goout.net/cs/koncerty/wabi-danek-a-dablovo-stado/xgblb/
Více informací se dozvíte na stránkách dablovostado.cz nebo facebookovém profilu Wabi a Ďáblovo stádo.


Foto: Jiří Turek, Supraphon/Tranzistor 2016