TZ: TOMAS BOCEK PŘEDSTAVUJE DEBUTOVÝ SINGL A KLIP - YOU ARE

09.03.2017

Charismatický muzikant s výrazným hlasem přichází se svojí prvotinou - singlem You Are.

Singl vychází v pátek 10. 3. 2017 ve vydavatelství Tranzistor.

Tomas Bocek je velkým objevem generace mladých písničkářů, kteří vyrůstali s kytarou v ruce na chodnících tuzemských i zahraničních měst. Tento mladý, talentovaný zpěvák má za sebou hraní ve více než třiceti evropských městech, jeho hudebním domovem je ulice, kde se pomocí svých textů nejlépe konfrontuje s posluchači.

"Tomáš svůj sympatický a sebevědomý projev získal během své letité zkušenosti pouličního muzikanta. Na to, aby zaujal kolemjdoucí má obvykle jenom pár chvil, během kterých musí chytlavou melodií, drzostí a charismatem okamžitě přitáhnout publikum. Skvěle se mu daří jak na podiu tak ve studiu", říká o Tomášovi David Landštof, majitel vydavatelství TRANZISTOR, pod kterým vychází debutový singl You Are.

Tomas je citlivý k tvorbě melodií i textů. Jeho hudba je průřezem moderního zvuku a tradičního písničkářství. Písně, které píše jsou zrcadlem vlastních zážitků. V hlase se mu objevuje bezprostřednost a naléhavost. Tomas skrze hudbu komunikuje svůj příběh a pohled na svět.

VIDEOKLIP YOU ARE: https://youtu.be/GUp0RigbbQY

Producentskou supervizi singlu You Are měl na starosti Boris Carfloff, který se k vzájemné spolupráci vyjadřuje: "Mám rád když někdo umí zpívat a můžu s klidným srdcem říct, že Tomas Bocek je jeden z nejvetších talentů které jsem měl kdy ve studiu .Vidím v něm velký přesah, jak pěvecký tak skladatelský, který překračuje hranice naší republiky."

Oficiální klip k písni You Are vznikal v psychiatrické léčebně v Bohnicích. Střetává se zde melancholická dějová linka s intenzivně gradující melodií, která je podpořena netradičně zvoleným místem děje. O tvorbu klipu se postaralo pražské studio Flux Films v čele s Adamem Vopičkou.

Singl You Are vychází v pátek 10. 3. 2017 ve vydavatelství Tranzistor a distribuci firmy Supraphon.