TZ: THE DOG FIGHT SE PŘEDSTAVUJÍ SINGLEM O KONCI SVĚTA!

26.05.2017

Zažijte příběh tohoto světa od úsvitu časů až do konce světa v pár minutách! Přesně to vám nabízí debutový singl The End Of The World nové kapely The Dog Fight. Vtipně animovaný videoklip od Chrise Chirica začíná velkým třeskem a provází od zrození lidstva až k zániku celého světa, vedoucího k novým začátkům. Celá píseň je cynickým pohledem na modern dobu, avšak s refrénem plným naděje.

YT: www.youtube.com/watch?v=16-tMqRVnK4

Srdcem kapely The Dog Fight jsou tři jedineční muzikanti - Ian Kelosky (USA), Guy Bennett (UK) a Matt Petrarca (USA), kteří se potkali v Praze a sdílejí společnou představu o tom, jaký by svět mohl být místem. Kapelu doplňují čeští muzikanti - Jiří Durovič na baskytaru a Marcel Kroulík na bicí. Kapela spojuje rozličné muzikanty, kteří společně vytvořili zajímavé a chytlavé písně.

'The End of the World' je perfektním vyústěním této spolupráce. Text chytlavé písně, která si v lecčem nezadá s klasickými hity 60. a 70. let, pojednává o překotných časech a zranitelnosti světa, ve kterém žijeme. Nezapomenutelné harmonie zpěvů, grunge kytary a silný refrén - to všechno je nový singl The Dog Fight.

"Ian Kelosky je multitalentovaný muzikant. Spousta lidí ho zná jako skvělého producenta, teď ale přichází šance slyšet jeho úžasné písně. Společně s talentovanými Guyem Bennettem a Mattem Petrarcou si od The Dog Fight slibuji silné spojení, které si určitě nenechte ujít", říká o nahrávce britský muzikant Justin Lavash.

"Zvuk pravých sedmdesátek je zase zpět!", dodává nadšeně redaktor Radia 1, Zdeněk Lichnavský

The Dog Fight se poprvé živě představí už v pátek 2.6. ve vršovickém Café V lese, singl The End of the World pak vychází 26. května na domácím labelu Tranzistor v distribuci firmy Supraphon.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/thedoghfightband